Cabanas Piltri-Hue
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A kertre kilátást nyújtó 7 szobás Cabanas Piltri-Hue El Bolsón vendégeit a körülbelül 2 km-re található Casino Tresor meglátogatására invitálja.
A Mirador Del Azul 10 percnyi autóútra, míg a Pagano square 15 percnyi autóútra van az El Bolsón városi villától.
Az El Bolsón városi szállás biztosít tornácot és étkezőt, valamint olyan modern felszereléseket, mint a síkképernyős műholdas TV. A Cabanas Piltri-Hue egy bidével, külön WC-vel és zuhanyzóval felszerelt fürdőszobával rendelkezik. Fürdőlepedők szintén biztosított kényelmének fokozása érdekében.
A villa étkezőt és kültéri étkezőhelyet kínál tea- és kávéfőző berendezéssel. A konyhában továbbá sütőt és konyhai edényeket is kínálnak. A dél-amerikai ételeket kínáló La Maroma 500 méterre található az El Bolsón városi ingatlantól. A legközelebbi buszmegálló a Lala, csak lépésekre az ingatlantól.
- Helyi látnivalók
- Grado 42 - Day Tours2,4 km
- Instituto de Formacion Docente Continua El Bolson1,5 km
- El Bolsón-i kézművespiac2,4 km
- Acceso Cerro Amigo2,4 km
- Blue River Rafting2,5 km
- El Bosque Tallado2,1 km
- Camping La Chacra1,6 km
- Mirador Sur2,4 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Fűtés
- Ülősarok
- Belső udvar
- Terasz
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- LCD TV
- Parketta
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Cabanas Piltri-Hue biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Cabanas Piltri-Hue Wi-Fi-t biztosít az egész ingatlanban. - ❓
A Cabanas Piltri-Hue konyhával berendezett?
A Cabanas Piltri-Hue felszereltségéhez tartozik egy felszerelt konyha. - ❓
Milyen kilátás vár ránk a Cabanas Piltri-Hue ablakaiból?
A Cabanas Piltri-Hue kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a villa vendégei vagyunk?
El Bolsón nevezetességei közé tartozik a Casino Tresor és a Mirador Del Azul, amelyek 2 km-re, illetve 4 km-re találhatók a villa területétől. Ezenkívül a Pagano square (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.